خدمات شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات

> خرید و فروش حضوری سهام
مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت، با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

> خرید و فروش اینترنتی سهام
مشتریان گرامی میتوانند پس از مراجعه به یکی از شعب کارگزاری و تکمیل قرارداد معاملات اینترنتی با دریافت یک کد و رمز عبور، در هر ساعت از شبانهروز به سایت شرکت مراجعه نموده و درخواست خود را در سایت ثبت کنند. کارگزار پس از رؤیت و تأیید درخواست مشتری، در اولین زمان ممکن درخواست مذکور را تحقق میبخشد.

> معاملات آنلاین
در این نوع معاملات، سرمایهگذار از طریق شبکه اینترنت و زیرساختی که کارگزار فراهم نموده است به هسته مرکزی معاملات بورس اوراق بهادار تهران و یا فرابورس متصل و مستقلا در معاملات به رقابت میپردازد.

> خدمات کال سنتر
با توجه به گستره فعالیت شرکتهای کارگزاری و ترجیح مشتریان به ارائه سفارشات غیرحضوری، رعایت عدالت و اولویت بخشی در خرید و فروش سهام، همواره یکی از دغدغه های اصلی کارگزاریها بوده است. بدین منظور کارگزاری جهت رفاه بیشتر مشتریان اقدام به فعالسازی مرکزتلفن (کال سنتر) اختصاصی نموده است.  

> سبدگردانی اختصاصی و حرفه ای
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات از بهمن ماه 1391 موفق به اخذ مجوز سبدگردانی از سازمان بورس اوراق بهادار گردیده است. واحد سبد گردانی این شرکت با بهره گیری از تحلیلگران خبره بازارهای جهانی، صنایع مختلف و تحلیل شرایط کلان اقتصادی اقدام به تشکیل سبد برای تمامی شرکت ها و افراد حقیقی جهت کسب بازدهی های مناسب از بازار سرمایه می نماینند.

> واحد تحلیل
این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و مجرب، هماکنون به صورت پیوسته انواع تحلیلها و گزارشات کارشناسی خود را در قالب تحلیلهای بنیادی، تکنیکال، گزارش مربوط به صنایع مختلف، اقتصاد جهانی و... تهیه کرده و بر روی سایت و کانال تلگرامی رسمی خود منتشر مینماید. همچینین این واحد آمادگی همکاری و تهیه گزارشات تحلیلی به درخواست مشتریان گرامی را دارا میباشد.

> عرضه و پذیرش
شرکت کارگزاری بانک توسه صادرات، جهت پذیرش شرکتها و با هدف کمک به رشد و شکوفایی بازار سرمایه، آمادگی ارائه خدمات مشاورهای و نیز پیگیری و اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط را در جایگاه مشاور پذیرش دارد.  

> آموزش
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات با دارا بودن مجوز برگزاری دورههای آموزشی از سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به برگزاری دورههای مختلف آموزشی و دوره های تمدید گواهینامههای حرفهای نموده است. همچنین این شرکت آمادگی خود را جهت برگزاری دورههای آموزشی و تحلیلی برای سازمانها و شرکتهای علاقمند به حوزه بازار سرمایه در سراسر کشور اعلام میدارد.

> صندوق سرمایه گذاری توسعه صادرات
این صندوق از انواع صندوقهای سرمایهگذاری در سهام میباشد که در سال 90 تأسیس شده است. ارزش داراییهای صندوق بیش از 73 میلیارد ریال است. این صندوق از ابتدای تأسیس، بازدهی بیش از 300 درصد را نصیب سهامداران خود کرده است.

> صندوق سرمایه گذاری توسعه پست بانک
این صندوق از انواع صندوقهای سرمایهگذاری مختلط میباشد که در سال 93 تأسیس شده است. ارزش داراییهای صندوق بیش از 63 میلیارد ریال است. لازم به ذکر است این صندوق از ابتدای تأسیس تا کنون بازدهی بیش از 60درصدی را نصیب سرمایهگذاران خود کرده است.

> صندوق سرمایه گذاری بازارگردانی پست بانک ایران
این صندوق از انواع صندوقهای سرمایهگذاری بازارگردانی میباشد که در تیرماه 95 با هدف کمک به نقدشوندگی سهام پست بانک تأسیس شده است.

> سبدگردانی اختصاصی سهام
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات از بهمن ماه 1391 موفق به اخذ مجوز سبدگردانی از سازمان بورس اوراق بهادار گردیده است. واحد سبد گردانی این شرکت با بهره گیری از کارشناسان خبره اقدام به تصمیم به خرید، فروش، یا نگهداری اوراق بهادار به نام سرمایه گذاری معین توسط سبدگردان در قالب قرارداد مشخص می نمایند.

> بورس انرژی
شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خرداد ماه سال 90 با تجمیع درخواستهای جداگانه برای راهاندازی بورس نفت و برق به راهاندازی بورس انرژی رأی داد. براین اساس بورس انرژی به عنوان چهارمین بورس کشور جهت عرضه محصولات نفت و مشتقات نفتی، برق، گاز طبیعی، ذغالسنگ، حق آلودگی و سایر حاملهای انرژی شکل گرفت. معاملات در این بورس هم خرید و فروشهای داخلی و هم خارجی را در بر میگیرد.

> بورس کالا
شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات با دریافت مجوز فعالیت در بورس کالا ( رینگ فلزات، محصولات پتروشیمی، کشاورزی، قراردادهای آتی سکه و محصولات صادراتی) آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود میباشد. همچنین کارگزاری آمادگی خود را جهت ارائه انواع تسهیلات به مشتریان خود از جمله اعطای تخفیف کارمزد خرید یا فروش و اعطای تسهیلات جهت تسویه قراردادهای بورس کالا و انرژی تا سقف مصوب قوانین در چهارچوب مقررات سازمان بورس اعلام میدارد.

 

 

 

کلمات کلیدی:خدمات شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات