تیتر خبـر : همکاری « وبملت » با صنایع غذایی میهن

خلاصه خبـر :


تاریخ انتشار : 1398/04/12


بانک ملت برای حمایت از بزرگ ترین سایت لبنی ایران آمده شد و مدیران عامل بزرگترین بانک خصوصی و سایت لبنی ایران بر تقویت تعاملات و همکاری‌ها تاکید کردند.

 

بانک ملت: محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت و هیات همراه با حضور در محل مجتمع صنایع غذایی میهن از مراحل مختلف تولید در این مجموعه و شرکت های زیرمجموعه بازدید کردند و در نشستی مشترک، راه‌های تقویت همکاری‌های طرفین را به بحث و بررسی گذاشتند.

بیگدلی با اشاره اینکه شرکت‌هایی مانند میهن که تمامی مراحل تولید محصول را خود انجام می دهند بسیار کم هستند از آمادگی کامل این بانک برای حمایت از طرح‌های جدید و تسهیلات دهی به این گروه خبر داد.

ایوب پایداری، مدیرعامل میهن نیز با بیان اینکه همکاری گروه میهن با بانک ملت از زمان افتتاح شعبه این بانک در اسلامشهر شروع شده،خواستار افزایش سطح تعاملات بین دو مجموعه شد.

شهر لبنیات میهن، بزرگ ترین سایت لبنی ایران و دومین سایت بزرگ خاورمیانه است که سهم این مجموعه از بازار بستنی ۶۵ درصد، بازار شیر ۵۰ درصد و از بازار کره حدود ۶۰ درصد است و راه اندازی دو دامداری ۳۰ هزار راسی در برنامه آینده این مجموعه تولیدی قرار دارد.

شرکت طبیعت نیز که تولید یا واردات ۵ کالای اساسی شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، تن ماهی و چای را بر عهده دارد ازشرکت های زیرمجموعه گروه میهن به‌شمار می‌رود.