تیتر خبـر : رونمایی از محصول جدید « وسین »

خلاصه خبـر :


تاریخ انتشار : 1398/04/15


بیمه سینا از محصول جدید بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود تحت‌عنوان بیمه درمان انفرادی ویژه بیمه‌شدگان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری «سینابان» رونمایی کرد.

 

دنیای بورس: این بیمه‌نامه با حضور رضا جعفری؛ مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره در شعبه بندرعباس بیمه سینا رونمایی و صادر شد. بیمه سینا با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و در راستای تحقق و استراتژی سهامداران عمده (بنیاد مستضعفان) با تاکید ریاست این نهاد مبنی بر توسعه بازار و ارائه خدمات با رعایت عدالت اجتماعی و پوشش هزینه‌های بیمارستانی و جراحی بیمه‌شدگان اقدام به ارائه طرح بیمه درمان انفرادی کرده است.

بیمه درمان انفرادی به‌همراه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان و به‌صورت یک بسته خدمات بیمه‌ای ارائه می‌شود و متقاضی باید دارای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان نزد بیمه سینا باشد. همچنین با تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده همه بیمه‌شدگانی که در گذشته اقدام به خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کرده‌اند در صورت اعتبار بیمه‌نامه‌شان می‌توانند نسبت به خرید بیمه درمان انفرادی نیز اقدام کنند. بیمه‌نامه درمان انفرادی براساس سرمایه فوت به هر علت در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان در هفت طرح از 3 میلیون تا 50 میلیون تومانی قابل ارائه است.