image description

آخرین خبرها

 
آخرین خبرها
boursenews محققان واکسنی جدید را روی موش‌ها آزمایش کرده اند که به طور موفقیت آمیز موش‌ها را در برابر دوز مرگباری از ویروس MERS( یکی از ویروس‌های خانواده کرونا) محافظت کرد. آنها امیدوارند این واکسن را برای محافظت از ویروس SARS-CoV-۲ به کار بگیرند.


۱۳۹۹-۰۱-۲۰ ۰۰:۴۴:۰۳
boursenews هشدار برای استان فارس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هشدار داد که فارس نیز در لیست استان‌های قرمز به لحاظ ابتلا به کووید ۱۹ قرار گرفته است لذا شهروندان باید بیش از گذشته نسبت به رعایت مسائل بهداشتی حساس باشند.

۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۹:۱۰
boursenews وزیر نفت: آمریکا و کانادا هم باید برای بازگرداندن ثبات به بازار نفت مشارکت داشته باشند


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۶:۵۵
boursenews نهاوندیان در گفتگو با سی‌ان‌ان:ایران از اعضای موسس صندوق بین المللی پول است و عملکرد مالی خوبی دارد و این نهاد باید کاری را انجام دهد که از آن انتظار می‌رود
ایران از اعضای موسس صندوق بین المللی پول است و عملکرد مالی خوبی دارد و این نهاد باید کاری را انجام دهد که از آن انتظار می‌رود درخواست ایران به جریان افتاده و مراحل خود را می گذراند و بسیاری از کشورها از آن حمایت کرده‌اند آمریکا حق وتوی درخواست وام ایران از صندوق بین‌المللی پول را ندارد

۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۳:۳۶
boursenews سازمان بین‌المللی کار امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد بحران کرونا سبب خواهد شد ۱۹۵ میلیون کارگر در جهان در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ بیکار شوند.


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۰:۵۷
boursenews ظریف در توئیتر نوشت: ایران از نظر منابع انسانی و طبیعی، غنی است. ما نیازی به صدقه‌دادن ترامپ که مجبور است دستگاه تنفس مصنوعی را از منابعی که خودش تحریم کرده خریداری کند، نداریم. چیزی که ما از او می‌خواهیم، این است که به ممانعت از فروش نفت و دیگر محصولات ایران، خرید نیازها، دریافت‌ها و پرداخت‌های آن پایان دهد.


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۲۱:۴۶:۵۳
boursenews دومینوی مدیریت اینبار در مرحله "قالیباف"
خدا آخر و عاقبت بورس و بورس بازان را بخیر کند؛ این همه شایعه و تایید و تبریک و تکذیب و... و احتمالا آخر هم مشتی سهامدار با پای در گل مانده...

۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۱۶:۴۵:۰۲
boursenews خدایی؛ رئیس سازمان سنجش کشور: مسئله برگزاری کنکور منوط به این است که وزارت آموزش و پرورش چه برنامه‌ای داشته و چه تقویم آموزشی پیش بینی می‌کند تا ما بتوانیم برنامه زمانی خود را تعیین کنیم.


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۱۶:۲۶:۲۰
boursenews وزیر نفت از خودروی سورن گازسوز ایران خودرو با پیمایش ۴۰۰ کیلومتر درپژوهشگاه صنعت نفت بازدید که مورد استقبال قرار گرفت و خواستار تولید بیش‌تر این نوع محصولات توسط خودروسازان کشور شد.


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۱۶:۱۶:۴۴
boursenews معاون طرح‌های توسعه ایمیدرو خبر داد: محمد آقاجانلو از صدور ۷۳ پروانه اکتشاف به مساحت حدود ۳۰۰ کیلومتر مربع در زمینه مواد معدنی مختلف نظیر سرب و روی، طلا، مس، آهن، زغال‌سنگ، شورابه و... خبر داد و گفت: اکنون در ۳۰ استان کشور به وسعت ۶۵۲ هزار و ۶۱ کیلومتر مربع، پهنه‌های اکتشافی معدنی به این سازمان (کنسرسیوم) واگذار شده است.


۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۱۶:۱۶:۳۵
تعداد خبر ها 10