image description

آخرین خبرها

 
آخرین خبرها
boursenews امیرعبداللهیان: احتمالا کرونا جنگ بیولوژیک آمریکا علیه رقبایش باشد دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل: شاید سالها بعد روشن و افشا شود کرونا ویروس جنگ بیولوژیک کاخ سفید علیه رقبای بزرگ جهانی آمریکا (چین و روسیه) بوده که علاوه بر بخش‌هایی از جهان به مردم آمریکا هم سرایت کرد.


۱۳۹۸-۱۲-۱۰ ۰۰:۱۱:۲۱
boursenews اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مرزها آغاز شد ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل پایانه‌های آذربایجان غربی: با توجه به هم مرزی با سه کشور خارجی تدابیر برای اقدامات پیشگیرانه در مرزهای استان اندیشیده شده است. این اقدامات بصورت مستمر، شبانه روزی و در ایام تعطیلات نیز در حال انجام است تا همکارانی که به جهت خدمت رسانی و جلوگیری از خلل در روند خدمات دهی به هموطنان در محل کار حضور پیدا می‌کنند از نظر بهداشتی از امنیت لازم برخوردار باشند


۱۳۹۸-۱۲-۱۰ ۰۰:۰۷:۵۴
boursenews طلای جهانی با 3.36%- کاهش ؛ به 1589 دلار رسید طلا با وجود گسترش ویروس کرونا و افت شاخصهای بازار جهانی امروز جمعه با افت قیمت 3.36%- و شکست سطح حمایت 20 روزه MA20 =1596$ فعالان بازار را شگفت زده کرده است ... از نظر تکنیکال، RSI یا شاخص مقاومت نسبی طلا هنوز به مرز اشباع فروش نرسیده و احتمال کاهش قیمت تا محدوده 1567$ وجود دارد دلیل سقوط قیمت طلا اقدام صندوقهای سرمایه گذاری (حقوقی ها) در فروش طلا با هدف ایجاد نقدینگی و هجوم به سمت حمایت از بازار و خرید سهام شرکتها عنوان شده است ...شاخص داوجونز امروز و برای دومین روز نزدیک به 4% سقوط کرد که که فرصت خرید برای ورود سرمایه گذاران جدید فراهم کرده است


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۳۲:۵۸
boursenews «کرونا و حجم مبنا»


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۲۶:۴۵
boursenews رحمانی وزیر صمت: اقلام اساسی مردم به صورت نامحدود توزیع می شود وزیر صنعت، معدن و تجارت از عرضه نامحدود اقلام اساسی مانند برنج، روغن، شکر و گوشت مرغ خبر داد. رضا رحمانی در نشست با جمعی از اصناف، اظهار کرد: برنامه ریزی ایده آلی برای بازار شب عید و ماه مبارک رمضان صورت گرفته و ذخایر خود را به میزان قابل توجهی نسبت به سال گذشته افزایش داده ایم. وی ادامه داد: روند تولید کالاها نیز افزایشی بوده که مورد پایش مستمر قرار میگیرند. رحمانی از همراهی مردم در کنترل فضای بازار قدردانی کرد و افزود: بدون شک همراهی اصناف و بازاریان در توزیع اقلام و کنترل قیمت ها موثر خواهد بود. وی اضافه کرد: نظارت ویژه ای نیز توسط بازرسی اصناف و سازمانهای صمت استانها انجام خواهد شد تا شاهد تخلفات احتمالی نباشیم.


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۲۰:۲۰
boursenews ۸ مورد مثبت کرونا در آذربایجان شرقی شناسایی شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از شناسایی ۸ مورد مثبت به کرونا در استان آذربایجان شرقی خبر داد. وی افزود: یک نفر از مبتلایان در استان آذربایجان شرقی متأسفانه فوت کرد.


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۱۸:۴۷
boursenews به گیلان سفر نکنید استانداری گیلان: با توجه به شیوع بیماری کرونا، شرایط برای مسافرت مناسب نیست و هموطنان تا اطلاع بعدی از سفرهای غیرضروری به این استان پرهیز کنند


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۱۷:۰۸
boursenews کاخ_سفید به دنبال سانسور اطلاعات درباره کرونا روزنامه “نیویورک‌تایمز” گزارش داده کاخ سفید به متخصصان پزشکی و دانشمندان دولت این کشور دستور داده تمامی بیانیه‌ها و برنامه‌های خود برای اطلاع‌رسانی درباره «کرونا» را با «مایک پنس»، معاون رئیس‌جمهور آمریکا هماهنگ کنند.


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۱۴:۱۶
boursenews کرونا، رکورد سقوط در بازار بورس آمریکا را شکست تحلیل وضعیت اقتصاد آمریکا توسط "صادق الحسینی" اقتصاددان: سال پیش نوشته بودم که سقوط بازار #سهام آمریکا، شروع پایان #ترامپ است. اینکه ۱۰٪ سقوط در ۷ روز در تاریخ اقتصاد آمریکا بی‌سابقه بوده یک طرف، اما حباب سنگین در بازار دارایی‌ها در آمریکا که #ترامپ عامدانه و با نرخ #بهره پایین مدام در آن دمید، حالا با سوزن کرونا در حال ترکیدن است.


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۱۰:۰۰
boursenews ریزش شدید داو_جونز کماکان ادامه دارد و به نظر می‌رسد رکورد ریزش در سال‌های اخیر در حال ثبت شدن است


۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۲۱:۰۸:۲۷
تعداد خبر ها 10